на главную

УКРАИНСКАЯ АНИМАЦИЯ 2000 - 2009 (2009)
УКРАЇНСЬКА АНІМАЦІЯ 2000 - 2009

УКРАИНСКАЯ АНИМАЦИЯ 2000 - 2009 (2009)
#123

  

ИНФОРМАЦИЯ О ФИЛЬМЕ

ПРИМЕЧАНИЯ
 
Жанр: Анимация
Продолжит.: 112 мин.
Производство: Украина
Режиссер: Евгений Сивоконь, Ярослава Руденко-Шведова, Оксана Карпус [...]
Продюсер: -
Студия: Укранімафільм, КНУ ТКТ ім. Карпенка-Карого

ПРИМЕЧАНИЯ1-й диск в формате DVD.
 

В РОЛЯХ

ПАРАМЕТРЫ ВИДЕОФАЙЛА
 
Роли озвучивали:
Богдан Бенюк
Остап Ступка

ПАРАМЕТРЫ частей: 2 размер: 6720 mb
носитель: DVD-R
видео: various various kbps various fps
аудио: various kbps
язык: Ua
субтитры: нет
 

ОБЗОР «УКРАИНСКАЯ АНИМАЦИЯ 2000 - 2009» (2009)

ОПИСАНИЕ ПРЕМИИ ИНТЕРЕСНЫЕ ФАКТЫ СЮЖЕТ РЕЦЕНЗИИ ОТЗЫВЫ

ДИСК 1 - УКРАНІМАФІЛЬМ [48 мин.]

01. ПРИГОДИ КОТИГОРОШКА ТА ЙОГО ДРУЗІВ. ЧАРІВНИЙ ГОРОХ / ПРИКЛЮЧЕНИЯ КОТИГОРОШКА И ЕГО ДРУЗЕЙ. ВОЛШЕБНЫЙ ГОРОХ (2008) [13 мин.] Режиссер: Ярослава Руденко-Шведова; сценарий: В. Шинкарьов, Ярослава Руденко-Шведова; композитор: Ю. Егоров; оператор: Г. Никонова; аниматор: М. Яремко, М. Титов, О. Лавров, В. Виленко, М. Королева, Д. Ковтанец, В. Комчугов; роли озвучивали: Богдан Бенюк, Остап Ступка и др.; студия: Укранімафільм, Державна служба кінематографії МКіТ України. Сюжет з циклу фільмів під загальною назвою "Пригоди Котигорошка та його друзів", у якому широко використано український фольклор. "Чарівний горох" – ще одна версія української народної казки про могутнього Котигорошка, розказаної оповідачем-одудом. Премія Кабінету Міністрів України ім. ...

02. ЧЕРВОНА ЖАБА / КРАСНАЯ ЛЯГУШКА (2008) [8 мин.] Режиссер: Марія Медвідь; сценарий: Марина Дяченко, Сергій Дяченко; композитор: П. Тихонов; аниматор: Марія Медвідь; студия: Укранімафільм, Державна служба кінематографії МКіТ України. За казкою Марини і Сергія Дяченків. «Мультфільм – про єдину червону жабу у болоті, яку спочатку закльовували птахи, а потім почали боятись. Після чого маленьке жабеня стало охоронцем звичайних зелених жаб. Після перегляду цього мультфільму зникає депресія», – розповів письменник-фантаст Сергій Дяченко. Власне, це ще одна версія казки про «гидке каченя»: жабка, яка потерпає через свій незвичний вигляд (її шкіра привертає увагу всіх хижаків, бо ж важко червоній жабі замаскуватися ...

03. МАЛЕНЬКИЙ ВЕЛИКИЙ ПЕС / МАЛЕНЬКИЙ БОЛЬШОЙ ПЕС (2008) [10 мин.] Режиссер: Л. Ткачикова; сценарий: С. Рузінська; композитор: Л. Бєлєй; аниматор: В. Комчугов, В. Назаров, В. Омельчук; оператор: Г. Ніконова; роли озвучивали: Богдан Бенюк, Алина Лисенко и др.; студия: Укранімафільм, Державна служба кінематографії МКіТ України. Історія про те, як песик та маленький хлопчик знайшли один одного. «Маленький великий пес» Людмили Ткачикової – зразок добротної дитячої анімації. Анімації з гарним сюжетом (дотепним і водночас ліричним), симпатичними і колоритними мальованими персонажами (троє псів із дуже різними вподобаннями й характерами, добра бабуся, яка збирає в своєму домі всіляку живність, маленький хлопчик, який ніяк ...

04. ТЕАТРАЛЬНИЙ РОМАН / ТЕАТРАЛЬНЫЙ РОМАН (2008) [10 мин.] Режиссер: Оксана Карпус; сценарий: Марина Дяченко, Сергій Дяченко; оператор: Д. Тяжлов, О. Ніколаєнко; композитор: М. Портникова; аниматор: А. Слєсаревський, Ю. Борісенко, О. Цуріков; студия: Укранімафільм, Державна служба кінематографії МКіТ України. Одна з найцікавіших українських анімаційних стрічок – «Театральний роман» Оксани Карпус. Його також знято за сценарієм подружжя Марини та Сергія Дяченків. Це єдиний у програмі ляльковий фільм (а робота з ляльками, як відомо, потребує набагато більших часових затрат, аніж, скажімо, мальована). У цій же стрічці продумано все до найменших деталей – не лише у вигляді чи одязі персонажів, а й в ...

05. ВРЯТУЙ І ЗБЕРЕЖИ / СПАСИ И СОХРАНИ (2008) [7 мин.] Режиссер: Євген Сивокінь; сценарий: Євген Сивокінь; оператор: А. Гаврилов; композитор: В. Храпачов; аниматор: О. Блажевський, М. Корольова, О. Лавров, А. Слєсаревський, Євген Сивокінь; студия: Укранімафільм, Державна служба кінематографії МКіТ України. Стрічка метра української анімації Євгена Сивоконя, «Збережи і врятуй» є дуже ностальгійною в доброму сенсі й трохи сумною стрічкою, а також гарною з художнього погляду. Щодо виражальних засобів цей фільм доволі аскетичний: автор використовує лише кілька кольорів, промальовує олівцем тільки найголовніші деталі. Утім, таке обмеження засобів тільки сприяє більшій художній виразності: тут кожна рисочка несе якусь інформацію. У сюжетному ...

ДИСК 2 - ДЕБЮТНА Й СТУДЕНТСЬКА АНІМАЦІЯ / ДЕБЮТНАЯ И СТУДЕНЧЕСКАЯ АНИМАЦИЯ [64 мин.]

01. ALTERNATIVE WORLDS MODEL - SE / МОДЕЛЬ АЛЬТЕРНАТИВНОГО МИРА - SE (2007) [4 мин. 21 сек.]
Автор: Олександр Жуков.
Переможець (3 місце) І всеукраїнського фестивалю короткометражного кіно та анімації "Дивофільм", 2009. Учасник фестивалю "Крок", 2007.

02. WHO? / КТО? (2004) [4 мин. 35 сек.]
Автор: Олександр Жуков.
Переможець І всеукраїнського фестивалю короткометражного кіно та анімації "Дивофільм", 2009 в номінація Анімаційні фільми: "Вибір глядачів" та "Краща анімація".

03. СТИХІЯ / СТИХИЯ (2002) [2 мин. 8 сек.]
Автор: Олександр Жуков; студия: КНУ ТКТ ім. Карпенка-Карого (майстерня Є. Сивоконя).
Перша студентська робота під невипадковою назвою "Стихія".
Учасник фестивалю "Крок", 2002.
Александр Жуков. Родился в 1973 году в г. Черновцы. Начиная с 1996 года занимается компьютерной графикой и анимацией для телевидения, рекламы и компьютерных игр. В 2006-м году закончил Киевский Институт кино и телевидения по специальности режиссура анимационного кино, мастерская Е. Я. Сивоконя. В данный момент главный специалист по компьютерной графике и анимации в компании "Abyss Lights Studio" () и преподаватель в учебном центре "Диалон".

04. БЛУКАЮЧИ ПОМІЖ / БЛУЖДАЯ МЕЖДУ (2005) [10 мин. 15 сек.]
Автор: Анатолій Лавренішин.
Приз від оргкомітету кінофестиваля «Відкрита ніч. Дубль 9 1/2», 2005.
Стрічку купили телеканали Австралії та Тайваню.

05. ЗЯБЛИКИ ТА ІНШІ / ЗЯБЛИКИ И ДРУГИЕ (2001) [4 мин. 43 сек.]
Автор: Анатолій Лавренішин.
Про нелегку долю мами трьох ненажерливих зябликів, за якими потрібен пильний нагляд. То з гнізда випадуть, то пітона образять...
Приз за найкращу анімацію і приз глядацьких симпатій на ХІІІ фестивалі «Пролог», приз за найкращу студентську анімацію і приз глядацьких симпатій на фестивалі «Відкрита ніч. Дубль 6», приз за найкращу анімацію на фестивалі в Білорусії.

06. КНИГА ТІНЕЙ / КНИГА ТЕНЕЙ (трейлер) [5 мин. 20 сек.]
Режисура сценарій та дизай Анатолія Лавренішина; музика: DAGADANA (Україна-Польща) ; звук: Маша Нестеренко; студия: MarcusStudio.
Пілотний проект майбутнього повнометражного анімаційного фільму або телевізійного серіалу (тривалість 1 година 20 хвилин).
Учасник фестивалю "Крок", 2008.

07. НАСТУПНИЙ / СЛЕДУЮЩИЙ (2003) [3 мин. 30 сек.] Автор: Анатолій Лавренішин. "Наступний" – про не завжди бажані зміни в житті. Світла історія з чорним гумором і лаконічним дизайном про те, як життя може докорінно змінитись протягом кількох секунд. Про безмятежную очередь к гильотине, в которой люди начинают нервничать и ругаться, когда в «приборе по усекновению голов» что-то заедает. Призи за найкращу анімаційну роботу на фестивалях "Etiuda&Anima" (Польща), "BIMINI" (Латвія), "Відкрита ніч. Дубль 7" (Україна), приз глядацьких симпатій на фестивалі "Бархатний сезон" (Україна), диплом за "найкращий гумор" на фестивалі "UNICA" (Польща), дипломи фестивалів "Молодість", Міжнародного азейбарджанського кінофестивалю, фестивалю OHNE KOH ...

08. ПОЧЕМУ СОВА НОЧЬЮ НЕ СПИТ? (2000) [2 мин. 54 сек.]
Автор: Євген Альохін; студия: КНУ ТКТ ім. Карпенка-Карого (майстерня Є. Сивоконя).

09. ВЕДМЕЖА ПОСЛУГА / МЕДВЕЖЬЯ УСЛУГА (2005) [11 мин. 5 сек.]
Автор: Євген Альохін.
Учасник фестивалю "Крок", 2006. Переможець кіновідеофестивалю "Відкрита ніч. Дубль 10", 2006 в категорії "Анімація" - Найкращий режисер Євген Альохін.
Євген Альохін закінчив в 2003 році КНУТКіТ імени І. Карпенка-Карого за фахом режисура анімаційного кіна (майстерня Євгена Сивоконя).

10. КОРАБЕЛЬ / КОРАБЛЬ [24 сек.]

11. УСИНОВИ / УСЫНОВИ (2008) [38 сек.]
Анімація з серії соціальної реклами.

12. ПОГАНА ПРИКМЕТА / ПЛОХАЯ ПРИМЕТА (2005) [3 мин. 43 сек.]
Автор: Оксана Черненко; студия: КНУ ТКТ ім. Карпенка-Карого (майстерня Є. Сивоконя).
Ііноді і погана прикмета може стати початком кохання.
Призер кіно-відеофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 9 1/2», 2005.

13. 355 АКРІВ МУЗИКИ / 355 АКРОВ МУЗЫКИ (2008) [2 мин. 53 сек.]
Автор: Максим Міленко.
«355 акрів» Максима Міленка – яскравий калейдоскоп візуальних асоціацій, навіяних музикою джазового піаніста Дейва Брубека. Упродовж однієї п’єси тут змінюються не тільки образи, а й настрій (від майже шалено-енергійного – до ледь іронічного і навіть трохи ностальгійного). Несюжетна анімація, що може часом втомлювати глядача абстрактністю чи надміру суб’єктивними візіями автора, цього разу виявилася зрозумілою і цікавою.

14. АВТОПОРТРЕТ (2008) [2 мин. 22 сек.]
Автор: Наталія Скрябіна.
«Автопортрет» Наталії Скрябіної – кількахвилинна замальовка робочого дня авторки: від неприємного пробудження під дзеленчання будильника, екстреного вибігання з дому – й до творчих мук за власним робочим столом. Намальовані образи поєднуються тут із «реальними» кадрами, в яких бачимо авторку. В якусь мить до неї навіть прилітає дракон, якого вона хвилю тому олівцем намалювала на папері. Як написано в прикінцевих титрах, у монтажних роботах Наталії допомагав Степан Коваль.
Участник ХVIII Кинофорума «Золотой Витязь» (Липецк, Россия), 2009

15. ВІДКРИЙ НІЧ / ОТКРОЙ НОЧЬ (2009) [1 мин. 21 сек.]
Фільм к фестивалю "Відкрита ніч", 2009.

16. ШЕШОРИ 2008 ПОДІЛЬСЬКІ / ШЕШОРЫ 2008 ПОДОЛЬСКИЕ (2008) [3 мин. 10 сек.]
Автор: Євгенія Шидловська, Дмитро Бондарчук; студия: КНУ ТКТ ім. Карпенка-Карого.
Пластилінова анімація про фестиваль етнічної музики та ленд-арту Шешори 2008. Враження, створені під музику гуртів Перклаба та ДахаБраха.
Учасник Всеукраїнського фестивалю-конкурсу аматорського кіно і відео "Інші Території".
Сторінка Євгенії Шидловської - .